Списък на учебниците за 2019/2020 учебна година



СПИСЪК

НА УЧЕБНИЦИТЕ  И УЧЕБНИТЕ ПОМАГАЛА, КОИТО ЩЕ СЕ ИЗПОЛЗВАТ  ЗА ОБУЧЕНИЕТО ПО ОБЩООБРАЗОВАТЕЛНИТЕ ПРЕДМЕТИ  В ПГИ „РАЧО СТОЯНОВ” – ДРЯНОВО ЗА УЧЕБНАТА 2019/2020г.

Учебен предмет

и вид подготовка

Учебник

Автор(и)

Издателство

 

VIII КЛАС

 

1.

Български език -ЗП

Български език

Александър Панов, Жанета Златева

„Диоген”

2.

Литература -ЗП

Литература

Ирен Иванчева и колектив

„Просвета”

3.

Английски език -ЗП

Legacy A1, Legacy A2

Jenny Dooley 

 „Express Publishing”

4.

Математика -ЗП

Математика

Т. Витанов, Г. Кожухарова,

М. Кьосева, К. Узунова

„Анубис”

5.

Информационни технологии -ЗП

Информационни технологии

Галина Момчева и колектив

„Булвест 2000”

6.

История и цивилизации -ЗП

История и цивилизации

Хр. Матанов, Б. Стоянов,  Д. Вачков

„Анубис”

7.

География и икономика -ЗП

География и икономика

Румен Пенин,  Д. Желев

„Булвест 2000”

8.

Философия -ЗП

Философия

Г. Несторова, Р. Димитрова

„Педагог”

9.

Биология и здравно образование -ЗП

Биология и здравно образование

Владимир Овчаров, Огнян Димитров и колектив

„Булвест 2000”

10.

Физика и астрономия -ЗП

Физика и астрономия

Елка Златкова и колектив

„Анубис”

11.

Химия и опазване на околната среда -ЗП

Химия и опазване на околната среда

Данчо Даналев и колектив

„Булвест 2000”

 

ІХ КЛАС

 

1.

Български език -ЗП

Български език

Петя Маринова и колектив

„БГ учебник”

2.

Литература -ЗП

Литература

Иван Инев и колектив

„БГ учебник”

3.

Английски език -ЗП

Legacy B1, part One

Jenny Dooley 

„Express Publishing”

4.

Немски език -ЗП

Prima A1.1, първа част

Фридерике Джин и колектив

„Просвета”

5.

Математика -ЗП

Математика

Т. Витанов, П. Недевски,  М. Кьосева

„Анубис”

7.

Информационни технологии -ЗП

Информационни технологии

Николина Николова и колектив

„Просвета”

8.

История и цивилизации -ЗП   

История и цивилизации

Хр. Матанов, Б. Стоянов, Д. Вачков

 „Анубис”

9.

География и икономика -ЗП  

География и икономика

Румен Пенин, Д. Желев

„Булвест 2000”

10.

Философия -ЗП 

Философия

Г. Несторова, Р. Димитрова

„Педагог”

11.

Физика и астрономия -ЗП

Физика и астрономия

Елка Златкова и колектив

„Анубис”

12.

Химия и опазване на околната среда -ЗП

Химия и опазване на околната среда

Данчо Даналев и колектив

„Булвест 2000”

13.

Биология и здравно образование -ЗП

Биология и здравно образование

Владимир Овчаров, Огнян Димитров и колектив

„Булвест 2000”

 

X КЛАС

 

1.

Български език-ЗП    

Български език

Петя Маринова и колектив

„БГ учебник”

2.

Литература -ЗП

Литература

Иван Инев и колектив

„БГ учебник”

3.

Английски език -ЗП

Legacy B1, part Two

Jenny Dooley 

„Express Publishing”

4.

Немски език -ЗП

Prima A1.1, втора част

Фридерике Джин и колектив

„Просвета”

5.

Математика -ЗП

Математика

Т. Витанов, П. Недевски,  М. Кьосева, Е. Стоименова

„Анубис”

6.

Информационни технологии -ЗП

Информационни технологии

Ангел Ангелов - Ачо и колектив

„Булвест 2000”

7.

История и цивилизации  -ЗП

История и цивилизации

Хр. Матанов, И.Илиев, К. Табакова

„Анубис”

8.

География и икономика -ЗП

География и икономика

Румен Пенин, Д. Желев

„Булвест 2000”

9.

Философия -ЗП

Философия

Г. Несторова, Р. Димитрова

„Педагог”

10.

Физика и астрономия -ЗП

Физика и астрономия

М. Максимов и колектив

„Булвест 2000”

11.

Химия и опазване на околната среда -ЗП

Химия и опазване на околната среда

Боряна Донкова и колектив

„Булвест 2000”

12.

Биология и здравно образование -ЗП

Биология и здравно образование

 Владимир Овчаров и колектив

„Булвест 2000”

 

 

XI КЛАС

 

1.

Български език -ЗП

Български език

Тодор Бояджиев и колектив

„Анубис”

2.

Литература -ЗП

Литература

Валери Стефанов и колектив

„Анубис”

3.

Английски език -ЗП

Upstream Intermediate B2 

Virginia Evans,  Jenny Dooley 

„Express Publishing”

4.

Математика -ЗП

Математика

Стефан Додунеков, Галя Кожухарова , Мария Христова и колектив

 “Регалия 6”

5.

История и цивилизации -ЗП

История и цивилизации

В. Гюзелев, Р.Гавраилова

„Просвета”

6.

Философия -ЗП

Философия

Олег Георгиев

„д-р Иван  Богоров”

 

XII КЛАС

1.

Български език  -ЗП и ЗИП

Български език

Тодор Бояджиев и колектив

„Анубис”

2.

Литература   -ЗП и ЗИП

Литература

Валери Стефанов и колектив

„Анубис”

3.

Математика -ЗП

Математика

Георги Паскалев

Здравка Паскалева

„Архимед”

4.

Свят и личност -ЗП

Свят и личност

Майа Грекова

„Просвета”

           

 

 

 

                           

СПИСЪК С УЧЕБНИЦИ 2019/2020 УЧЕБНА ГОДИНА - ИЗТЕГЛИ ОТ ТУК




« назад